Co to jest Program Zdrowia ?

Program Zdrowia to most między przychodnią a pacjentem, pozwalający jednej i drugiej stronie na łatwą oraz przyjazną komunikację. W pędzącym, wypełnionym cyfrowymi narzędziami świecie musi istnieć przyjazna przestrzeń dla pacjenta.

Właśnie ta idea przyświecała nam gdy tworzyliśmy Program Zdrowia!

Jak to działa?

Po wypełnieniu prostego formularza w przychodni lub online oraz potwierdzeniu swojej tożsamości otrzymujesz za darmo identyfikacyjną kartę Programu Zdrowia oraz dostęp do korzyści. - Poznaj korzyści

Jak przystąpić do Programu Zdrowia ? To bardzo proste 3 kroki.

Jak zacząć korzystać z Programu Zdrowia ? Zobacz, nie jest to wcale trudne. Wystarczą 3 proste kroki aby korzystać z Programu Zdrowia.

Wypełnij formularz Programu Zdrowia

Aby być w Programie Zdrowia, wypełniasz formularz zgłoszeniowy. Możesz to zrobić: on-line lub w formie papierowej w jednej z placówek partnerskich Grupy Medycyna Polska S.A.

Aktywuj swoje konto Programu Zdrowia

Jeśli rejestrowałeś się w jednej z placówek partnerskich Grupy Medycyna Polska S.A jesteś już członkiem Programu Zdrowia. Jeśli natomiast logowałeś się on-line, potwierdź swoją rejestrację klikając w link aktywacyjny, który przesłaliśmy na Twój adres mailowy wskazany w formularzu. Dzięki temu uzyskasz dostęp do Programu Zdrowia.

Gratulacje! Jesteś w Programie Zdrowia

Od tej chwili możesz korzystać z Programu Zdrowia. Korzystaj z rejestracji i płatności on-line, wzbogacaj wiedzę na temat swojego zdrowia, bądź na bieżąco z naszymi usługami oraz specjalistami. Wejdź na www.medycynapolska.pl i korzystaj z funkcjonalności Programu !

Aktualne podmioty uczestniczące w Programie Zdrowia Grupy Medycyna Polska S.A.

Grupa Medycyna Polska S.A.